Cześć!
Nazywam się Natalia Kądzielawa. Z wykształcenia jestem psychologiem, coachem oraz trenerem biznesu. Posiadam certyfikat Coacha Biznesu NOVO ACSTH ICF.
Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu.Ukończyłam kilka szkół w zakresie wspierania drugiej osoby w rozwoju, m.in. Psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz akredytowane w International Coach Federation Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO w Pracowni Coachingu NOVO, Racjonalną Terapię Zachowania (Stopień I), Coaching prowokatywny.
Pierwsze pieniądze zarobiłam sprzedając kosmetyki w wieku lat 16. Od tamtej pory stale podnoszę swoje kwalifikacje i łącze wiedzę psychologiczną z doświadczeniem handlowca. Pomagam budować etyczne biznesy, które koncentrują się na dostarczaniu wysokiej jakości klientom.
Ważne są dla mnie relacje z ludźmi i sprzedaż oparta na mocnych stronach produktu a nie manipulacji. 

 

Uczę jak przezwyciężyć nawyk wątpienia w siebie i przejąć kontrolę nad swoim życiem i biznesem.  Z  moimi klientami pracuje na rozwiązaniach a nie nad wymówkami dzięki czemu uczą się podejmować wyzwania i budować nawyki prowadzące do osiągnięcia zawodowego i rodzinnego sukcesu. Nie umiesz sprzedawać? Nie masz pojęcia czym jest doskonała obsługa klienta a rozwój kompetencji miękkich kojarzy Ci się z nudnymi szkoleniami o niczym?
Pokaże ci jak sprzedawać z sukcesem i budować trwałe relacje z Twoimi klientami.
Dam Ci mapę, dzięki której nauczysz się pracować nad sobą w obszarach niezbędnych do prowadzenia biznesu.